quicker-food.com.pl

Blog tematyczny o zdrowiu, urodzie i sporcie

Lifestyle

Co na prezent do samochodu dla faceta?

Co na prezent do samochodu dla faceta?

Co jeśli nasz przyjaciel jest fanem motoryzacji, a zbliżają się jego urodziny? W tym momencie zaczynamy się zastanawiać jaki prezent byłby dla niego odpowiedni. Jaki powinniśmy wybrać prezent do samochodu dla faceta? W tym artykule przybliżymy Ci temat  akcesoriów do auta oraz innych gadżetów związanych z motoryzacją.

Uchwyt na telefon do samochodu

Każdemu z nas znany jest ten gadżet. Jednak, nie oznacza to, że każdy go posiada! Uchwyt na telefon montuje się na szybie lub na wywietrznikach od klimatyzacji. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne gdy na co dzień korzystamy z nawigacji lub map online. Uchwyt jest bardzo stabilny i potrafi utrzymać każdy model smartfona niezależnie od jego wielkości. Gadżet ten dopasowywuje się do rozmiaru telefonu, dzięki czemu możemy zapomnieć o stale przewracającym się smartfonie podczas jazdy samochodem. Dodatkowo, jest on dość budżetowym rozwiązaniem. Przed zakupem takiego prezentu warto upewnić się czy solenizant nie posiada już tego gadżetu, dzięki swojej funkcjonalności, jest on bardzo popularny.

Prezent do samochodu dla faceta – brelok do kluczy

Kolejnym ciekawym gadżetem będzie brelok do kluczy z marką samochodu, jaką solenizant posiada. Brelok z logo może okazać się bardzo ciekawym prezentem, na który osoba obdarowywana sama nie chciałaby wydać pieniędzy. Wybierając taki gadżet, zwróć uwagę na jego wykonanie oraz upewnij się co do marki samochodu. Wybierz najwyższej jakości materiały takie jak metal i skóra. Tego typu prezent jest świetnym rozwiązaniem, występuje w różnych przedziałach cenowych, więc to ty decydujesz ile chcesz na niego przeznaczyć.

Kamerka samochodowa 

Prezent do samochodu dla faceta to nie lada wyzwanie, w końcu każdy w swoim środowisku ma osobę, która traktuje swoje auto jak oczko w głowie. Aby zapewnić spokój nie tylko kierowcy, ale także szybką naprawę pojazdowi podczas domagania się o ubezpieczenie – wręcz na prezent kamerę samochodową. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się w każdym samochodzie, niezależnie od rocznika. Kamera samochodowa przydaje się w sytuacjach wypadków, stłuczek, nagranie z niej pozwoli również wybronić się przed mandatem. Jest to świetny pomysł na prezent jeśli tylko twój budżet jest trochę wyższy! Na taki upominek może złożyć się kilkoro znajomych.

Lodówka do samochodu

Oto kolejny dosyć budżetowy upominek – lodówka do auta! Każdy z nas lubi, kiedy latem napoje są chłodne. Świetnie sprawdzi się kiedy wybierzemy się na biwak lub na grilla ze znajomymi. Najlepiej wybierz lodówkę, która zasila się z gniazdka zapalniczki samochodowej. Na rynku dostępne są również chłodziarki wypełnione specjalnymi wkładami lub kompresorem ze sprężonym gazem. Solenizant na pewno ucieszy się z takiego upominku, w końcu w swoim samochodzie będzie mógł się cieszyć mocno schłodzonymi napojami w czasie upałów.

To co wiesz już co wybrać na prezent do samochodu dla faceta? Mamy nadzieję, że posunęliśmy Ci kilka ciekawych pomysłów, które weźmiesz pod uwagę. Wiemy, że prezent dla mężczyzny, a szczególnie fana motoryzacji, może przysporzyć dużo problemów.

ZASTEPCZE.AUTO

Udostępnij