O NAS
KIM JESTEŚMY

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ŻYWIENIU

Tylko naturalne składniki!

Dania Quicker zostały przygotowane z najwyższej jakości naturalnych składników, poddanych procesowi liofilizacji, czyli suszenia po zamrożeniu. Dzięki temu nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Produkty Quicker idealnie nadają się do zabrania do pracy, szkoły czy w podróż. Wystarczy zalać je wodą, odczekać 5-7 minut i są gotowe do spożycia. Dzięki naszym daniom możesz zadbać o swoje zdrowie i zaoszczędzić czas. Posiadamy szeroką ofertę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie

Quicker został wybrany jako produkt reprezentujący Polskę na targach Expo w Mediolanie w 2015 roku. Nasze produkty idealnie wpisały się w tematykę targów jaką było „Żywienie Świata”.


Quicker na Expo

Quicker został wybrany jako produkt reprezentujący Polskę na targach Expo w Mediolanie w 2015 roku. Nasze produkty idealnie wpisały się w tematykę targów jaką było „Żywienie Świata”.

Quicker zaangażowany w sport!

Quicker to również dania dla osób lubiących aktywny wypoczynek oraz zawodowo uprawiających sport, którzy wybierają zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Wspieramy sportowców, dla których niezawodność naszych produktów jest najważniejsza, jak i tych, którzy w daniach Quicker poszukują energii i siły do startów w zawodach.

W gronie naszych ambasadorów są:

- Artur Miśkiewicz – 3-krotny mistrz Polski w Downhill,
- Michał Ligocki – 3-krotny reprezentant olimpijski w snowboardzie,
- kpt. Tomasz Cichocki, który stosował nasze produkty podczas samotnego rejsu dookoła Świata,
- członkowie Polish Pamir Expedition, którzy sprawdzali je na wysokościach ponad 7000m n.p.m.,
- Ekipa KTM Warsaw Rally dla której Quicker jest wsparciem podczas startów w rajdach takich jak Rajd Maroko, czy Rajd Dakar 2016.


Racja+ to produkty bezglutenowe ze znakiem Przekreślonego Kłosa – posiadają certyfikat świadczący o braku zawartości glutenu. Są zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób chorujących na celiakię i gwarantują możliwość bezpiecznego korzystania z naszych produktów.