Newsy

NASZE STOISKO PODCZAS TARGÓW SIAL 2016

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów SIAL 2016 w Paryżu. Będzie można nas znaleźć w pawilonie nr 1 w dziale reprezentującym Polskę!

Do zobaczenia!

NOWA SERIA PRODUKTÓW BEZGLUTENOWYCH QUICKER RACJA+

Produkty Quicker Racja+ zostały stworzone z myślą o osobach nietolerujących glutenu oraz takich, które cenią sobie zdrowe odżywanie. Quicker Racja+ zostały przygotowane metodą liofilizacji. Oznacza to, że składają się wyłącznie z naturalnych składników oraz nie zawierają w sobie żadnej chemii, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Dodatkowo wszystkie dania z serii Racja+ posiadają certyfikat świadczący o braku zawartości glutenu. Gwarantuje to osobom chorym na celiakie możliwość bezpiecznego korzystania z naszych produktów gdziekolwiek się znajdują: w pracy, na urlopach czy po prostu w domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • - Chilli con carne (wołowina, warzywa, ryż),
  • - Kurczaka na słodko z ryżem (kurczak, warzywa, ananas, ryż),
  • - Ratatuille (DANIE WEGETARIAŃSKIE) (warzywa, ryż).


Przypominamy, że produkty z serii Racja+ znajdą Państwo w sieci Rossmann.

QUCIKER OD GRUDNIA W TESCO EXTRA

Bardzo nam miło poinformować, że od grudnia produkty Quickera są dostępne w 50 lokalizacjach Tesco Extra! Szukajcie nas na działach ze zdrową żywnością!

Quickery znajdziecie również w elektronicznym sklepie - ezakupy.tesco.pl, gdzie możecie je zamówić z dostawą do domu!

NOWOŚĆ!! QUICKER DZIENNA RACJA!!

Nasz obecny sposób odżywiania daleki jest od ideału. Zamiast zalecanych pięciu niewielkich posiłków dziennie spożywamy dwa lub trzy i to zazwyczaj zbyt obfite. Kończy się to niechcianym wzrostem wagi ciała, pogorszeniem samopoczucia. Zazwyczaj uciekamy się wówczas do stosowania różnego rodzaju diet.

Według większości dietetyków diety ograniczające ilość spożywanych kalorii do 1200-1500 dziennie są najlepszym rozwiązaniem dla systematycznej i trwałej redukcji masy ciała, bez efektu jo-jo. Tego rodzaju dieta może być stosowana przez okres do 3 tygodni, a nawet dłużej, po konsultacji z dietetykiem.

Przygotowane przez nas zestawy Quicker - Dzienna Racja są propozycją dla osób pragnących skutecznie zadbać o swoją sylwetkę i prawidłową masę ciała, będąc jednocześnie idealną alternatywą dla radykalnych diet.

Nie wszyscy potrafimy wytrwać w bardzo rygorystycznych dietach nisko i bardzo niskokalorycznych. Często po kilku dniach albo z nich rezygnujemy, albo zaczynamy „podjadać na boku‘’ i wracamy do starych przyzwyczajeń.

Quicker - Dzienna Racja składa się z 3 zestawów dietetycznych posiłków: Dzienna Racja - 1, Dzienna Racja - 2, Dzienna Racja - 3. Każdy z nich dostarcza organizmowi nie mniej niż 1200 i nie więcej niż 1300 kalorii, a także niezbędne minerały i witaminy. Dieta Quicker - Dzienna Racja to 3 - tygodniowy program odżywiania. Zalecamy aby w trakcie korzystania z naszego programu, poszczególne zestawy były stosowane w 3-dniowych cyklach naprzemiennie. Oczywiście z oferowanych posiłków można komponować indywidualne Dzienne Racje, według własnych preferencji i upodobań. Należy przy tym pamiętać o zachowaniu zasady 5 posiłków na dzień oraz ich możliwym zróżnicowaniu .

Skład każdej Dziennej Racji stanowią płatki śniadaniowe z mlekiem i owocami, mleczne koktajle owocowe, zupy i dania lunch’owe. Przygotowane posiłki skomponowane zostały z naturalnych składników, takich jak mięso wołowe czy drobiowe, owoce i warzywa oraz kasza, makaron lub ryż.

Opracowując receptury posiłków dla diety Quicker - Dzienna Racja koncentrowaliśmy się nie tylko na ilości kalorii, witamin i minerałów, ale też na ich różnorodności oraz walorach smakowych. Czas stosowania naszej diety nie powinien przecież być monotonnym i całkowitym wyrzeczeniem się przyjemności.

QUICKER NA TARGACH EXPO MILAN 2015

Podczas targów EXPO w Mediolanie nasze produkty zostały wytypowane do reprezentowania naszego kraju podczas tygodnia woj. Łódzkiego.

Tematyką całych tagrów było "Żywienie Świata" stąd nase produkty idealnie wpisywały się w hasło wystawy. Podczas tego tygodnia prezentowaliśmy nasze produkty zarówno na patio budynku, w środku w tzw. gablocie Gulliwera, podczas "śniadań z Quicker'em", oraz podczas pokazów mody, gdzie modelki miały specjalnie przygotowane suknie z opakowań Quicker!

Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć więcej zapraszamy na stronę www.facebook.com/quickerfood